Послуги сайту avtoviki.org.ua

Сайт avtoviki.org.ua пропонує наступні послуги. Послуги реклами та просування вашого бізнесу, сайту. Ми пропонуємо розміщення інформації про вашу компанію у каталогах на сайті на постійній основі.

Розміщення у каталозі СТО

Послуги сайту avtoviki.org.ua. Розміщення у каталозі СТО. Можлива публікація даних о вашій компанії. Посилання на сайт. Опис, контакти. Можливо сказати що створюються невеличкий односторінковий сайт (landing Page) всередині сайту avtoviki.org.ua. Вартість розміщення 300 грн з рекламою, 600 грн з відключенням сторонньої реклами. Додатково якщо розміщаються прайс-лист с цінами та його треба замінити коштуватиме 300 грн.

Розміщення у каталозі магазини

Послуги сайту avtoviki.org.ua. Розміщення у каталозі Магазини. Можливо розміщення зі створенням сторінки для вашого магазину, компанії з продажу авто, автозапчастин тощо. Вартість послуг така сама як вказано вище.  

Переваги замовлених послуг сайту, розміщення у нашому каталозі.

Сайт avtoviki.org.ua це виключно тематичний контент авто тематиці. Усі наші відвідувачі так чи інакше зацікавлені в ваших послугах. Також розміщення з посиланням на вашу сторінку, сайт може підвішувати його рейтинг у пошукових системах.